1Pair Tõmba Trossi Käepidet Vastupanu Ansamblid Käepide Pilates,Jooga,Tugevus Treener

• Kategooria : Fitness & Body Building

1pair Tõmba Trossi Käepidet Vastupanu Ansamblid Vaht Käepide Jooga Treening Treening Jõusaalis Väljaõppe Relvade Tugevus Fitness

OOTDTY

Omadused:

täiesti uus ja kvaliteetne.

Easy-to-use metallist klambrid võimaldavad teil kiiresti lisada ekstra ansamblid, toetab kuni viis VASTUPANU ansamblid.

Iga käepide on pehme vaht käe grip, mugav kinni hoida ja väga tugev, nii et nad on ohutu kasutada.

Mugavad ja vastupidavad tõmba käepidemed.Ideaalne vastupanu ansamblid, kodu spordisaalid, ja kaabel-masinad, bowfle masin, fitness-masinatega.

Mille eesmärk on tõhusalt hoone lihaste tugevus ja toon keha, on vastupanu ansamblid erinevaid teostamise et konkreetseid lihasgruppe.

Põletada rasva ja suurendada lihaste jõudu,annab pidevat vastupanu, kui venitatud, mis võimaldab isoleerida oma lihased trenni ajal lämmastikuhulka ja hakkimiseks keha rasva.

Värv: must

Materjal: ABS, vaht, nailon, stainess teras

Pikkus: 12.5 cm/4.72"

Läbimõõt: 3cm/1.18"

Lindi laius: 2,5 cm/0.98"

Metallist pandla traadi läbimõõt: 0.35 cm/0.14"

Quanity: 1pair

Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

Pakett Sisaldab:

1pair × Vastupanu Bänd Käepide