Lipo Vaht Tagasi Pardale, BBL Nimme Molder, Tagasi Compression Lipo Vaht Pardal BBL & Rasvaimu ja pärast Operatsiooni Taastumine

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

[PARIMAT LAHENDUST POST-OP]--Lipo vaht tagasi pardale, lihtne ja tõhus taastamise lahendus kõigile, kes on läbinud rasvaimu ja kõhu operatsiooni on mugavam paranemise protsessi ja annavad parima, taaskasutus, pakkudes õrn compression üle tervendav tsooni.mis aitab oluliselt vähendada mis tahes valu, valulikkus või ebamugavustunne pärast BBL -, Post-Op, Rasvaimu, C-osad ja Kõtu Vitsutama.

[KIRURG SOOVITAS]-- Meie lipo juhatus on kinnitanud kirurgid ja kõrgeima kvaliteediga saadaval.Pärast rasvaimu, sa pead puhkama ja take it easy.BBL pärast operatsiooni tarvikud on spetsiaalselt mõeldud Ameerika disainer teeb lihtsaks tagasi mugavus.Aidsi vähendada vedelikupeetust, naha kokkuklapitavad, operatsioonijärgsed tursed, verevalumid, ja armistumine, pannes sile, isegi surve üle suctioned piirkonnas.

[SUPER SOFT & MUGAVUST]--Valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis on super pehme ja elastne, et hoiab oma kuju ka pärast korduvat kasutamist.Lipo vahud pärast operatsiooni, aitab luua pehme barjääri vahel tundliku naha ja pakkimine rõivaste ilma ärritavad või vigastamine teie lõikus.

[TÄIUSLIK KEHA KUJU]-- ergonoomiliste kõver disain, lipo juhatus pärast operatsiooni super sobib teie tagasi kanda mugavalt alusel kõige compression rõivas, ilma et väljaulatuvad väljapoole.Sa vaevu tunnen, et see oli seal!Täiuslik Kombinatsioon koos kompressioonita rõivad, vara shapewear bodysuit, taastamise ülikond või muu pärast operatsiooni riided.Annab nähtamatu kaitse teie lülisamba igal ajal, kõikjal.

värv:Must

Materjal:Nailon

suurus: 9.06 x 8.23 x vaid 0,67 tolli

Pakendi Sisu:

1 x bbl pärast operatsiooni tarvikud

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Tüüp sport Cadio Koolitus
  • Koolitus Sait Tuum