Koolituse Tõmmates Baari Tarvikute Alla Tõmmata Sirge Baar Biitseps Tõmmates Baar Kodus Jõusaal Jõusaali Seadmed

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Sirge riba roostevabast terasest konksud mõlemas otsas koos grip, et on raske tõsta ja haiget oma käed Taluvad koormust kuni 181 kg Värv:must Materjal:teras+roostevabast terasest Pakendi Sisu: 1 x Tie rod 1 x Karabiin Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valguses ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Koolitus Sait Vöökoht
  • Osakonna Nimetus Unisex