ADWE LED Penlight Õdede, Arstide Pliiatsi Kerge Taaskasutatavad Meditsiinilised Penlight Õpilane

• Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Omadused:

OOTDTY

Vastupidav konstruktsioon,need penlights on valmistatud anodeeritud freesitud õhusõiduki alumiiniumist,mis muudab nad ei kanna välja, ületunnitöö-ja taluma dropsi ja muhke.

Lihtne kasutada,mis on kavandatud nii lihtne struktuur, push-nuppu on/off, lihtne eemaldada ja paigaldada, penlights.ei sisalda patareid, nr-vaeva, kasutades neid kord saanud pen tuled.

Õpilane näidik ja joonlaud märgistus,katmine märgised õpilase näidik ja jagades valitseja penlights, saavutada nähtavad diagnoosi viited õenduse üliõpilased ja arstid.

Kerge ja ülekantavus,kerge penlights,klanitud ja õrn toob piisavalt kaasaskandmiseks õed ja arstid.metallist kirjaklamber mugav pika aja kandmist ja kasutamist.

Mitmekülgne rakendus,alumiinium penlights,saadaval läbivaatused nina, suu ja kõrvad.ka need pen tuled saab tööd taktikaline-light väljas telkimine ja kodu elektri-remont. (☛ soe vihje: palun ära ole penlight otse silmad, sest valguse tugevust.)

Tehnilised andmed:

Materjal:Alumiinium

Värv:Hõbedane,Roheline,Punane,Roosa,Sinine,Must

Pakett Sisaldab:

1 Tükk LED Penlight

Palun lubage 1-2cm vigade tõttu käsitsi mõõtmine.

Kuna erinevus betweeen erinevad monitorid,pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.