6tk Pastapliiats Lilleline Muster Allkirja Pen Sujuvaks Kirjutamiseks Vajutage Tüüp Kirjatarvete Pen Kolleegid, Õpetajad, Õpilased

• Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Teleskoop disain on lihtne kontrolli ja sujuva käekirja.

Õie printida peen töötlus ja kõrge kvaliteediga tint kauakestev kirjalikult.

Ergonoomiline ja mugav pen keha väsimus-tasuta kasutada ja siidine kirjutamise kogemus.

Tugev ja vastupidav pen keha muretu pikaajalise kasutamise.

Kaasaskantav disain on-the-go kasutada ja ideaalne puhkus kingitus eri adressaatidele.

Tutvustame meie Õie Printida pastapliiats, täiuslik kirjalikult kaaslane kogu oma vajadustele.Oma teleskoop disaini, saate kergesti kontrollida oma kirjutamise rütmi, tagada sujuv ja kindel käekiri.Peen õie printida lisab puudutus elegants, et see pliiats, mistõttu on stiilne aksessuaar iga kord.

Meisterdatud täpsusele ja tähelepanu detailidele, see pliiats uhke, peen töö, mis on kindlasti muljet.Kvaliteetne tint kasutatakse see pliiats tagab, et teie käekiri kestab kauem ilma pleegib, mis pakub sulle koos hea kirjutamise kogemus.

Projekteeritud ergonoomika meeles, pliiatsi keha on mugav hoida, isegi pikkade kirjalikult.Sa ei tunne väsinud või pingelised, võimaldades teil nautida siidiselt sile kirjutamise kogemus iga kord.

Vastupidavus on võti, ja meie pen keha on ehitatud viimase.Saate seda kasutada pikemat aega muretsemata kahjustusi või kulumist.Tema kaasaskantav disain võimaldab hõlpsasti kanda seda taskus või pliiats juhul, tagades et saate seda kasutada igal ajal ja kõikjal.

Mitte ainult on see pliiats praktiline vahend, kuid see muudab ka ideaalne puhkus kingitus.Kas see lapsed, õpetajad, sõbrad või kolleegid, igaüks hindame läbimõeldud žest andes neile ilus ja funktsionaalne pastapliiats.

Kirje Nimetus: Pastapliiats

Materjal: Metall

Omadused: Mitmekülgne, Mugav, Vastupidav, Vajutage Tüüp

Pliiatsi Ots: 1.0

Suurus Andmed:

L: 14cm/5.51", W: 1cm/milleks on 0,39" (Ligik.)

Märkused:

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.

Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

Pakett Sisaldab:

6 x Pastapliiats