2 tk/komplekt Rose gold Slim pastapliiats uustulnukad Peen Loominguline Metallist pastapliiats Office stationery Õpilane tarvikud

• Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Nipp: Kui teil on vaja ekstra täitmine ( must) Palun osta siit!Nimi: Rose gold slim pastapliiats Materjal: kvaliteetne metal bright crystal Tindi Värv: Must Kirjalikult Punkti: 1,0 mm Värv:Roosa kuld: Pakend: 2 Tk/komplekt

Laevandus ◆ tavaliselt Me laeva välja oma tellimuse 48 tunni jooksul pärast saada oma makse.

◆ Tarneaeg oleneb sihtkohast ning muud tegurid, seda tavaliselt 10-30 päeva tavaposti(Tapamuusikakool.ee Standard Shipping epacket,hiina post air mail jne).

◆ Saad jälgida oma paki järgmisel veebilehel kasutades oma tracking number:

◆ Kui teie ostu kaitsmise aeg on otsa aga ikka ei saanud objekt, palun võtke meiega ühendust ja me aitame teid laiendada Kaitsva ajast. 1. Kui olete rahul meie üksused ja meie teenus, siis palun võta minut aega, et jäta meile positiver tagasisidet, kus 5 tärni. 2. Kui teil on mingeid probleeme,siis palun ärge kõhelge meiega ühendust, et saada lahus.Me peame püüdma oma parima, et sind aidata.

• Brändi Nimi XIALUOSHAN
  • Nimi Rose gold slim pastapliiats
  • Uuendus Jah
  • Mudeli Number Rose gold slim pastapliiats