B36C 5x/Set Igavene Pliiats Inkless Pliiats Igavene Pliiats Piiramatu Kirjalikult Pliiats

SKU#: t202392 Laos
  • Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Omadused:

OOTDTY

Täiesti uus ja kvaliteetne

Need igavene pliiatsid on tehtud-puidust materjal, ohutu ja usaldusväärne, korduvkasutatavad ja kerge ja mugav.

Igavene pliiats, nr-teritada pliiatsid hoida lapsed eemal distractions ja pühendada rohkem tähelepanu õppimisele.

Meie pikaajaline pliiats on-praktiline pliiats, mida saab laialdaselt kasutada kirjalikult, maali, märkmete tegemine, journaling ja muude kunsti projekt.

Need inkless pliiatsid ei ole vaja teritada või muuta täitevedelik, lihtne kasutada.

Piiramatu kirjalikult pliiats on-sobib üliõpilastele, õpetaja, puusepp, disainerid ja nii edasi.Ideaalne-kingitus kõigile kunsti-armastav lapsed, üliõpilased, kunstnikud.

Tehnilised andmed:

Materjal: Puust-

Pikkus: umbes 19cm/7.48 tolli

Liik: Tahke Puidust/Bambusest Puit/Pöök

Pakett Sisaldab:

5x/Set Igavene Pliiatsid

Palun lubage 1-2cm vigade tõttu käsitsi mõõtmine.

Kuna erinevus betweeen erinevate monitoridega, pic-ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Tüüp Standard Pliiatsid