Vaht Pintsliga Värvimine Sponge Tööriista Lehtpuu Käepidemed Pakendis 10

• Kunstitarbed
Vaht Pintsliga Värvimine Sponge Tööriista Lehtpuu Käepidemed Pakendis 10
  • Kategooria : Kunstitarbed

4 spetsifikatsioonile, kokku 10tk, ülikond tahes alguses, kesktase, arenenud käsitöö maalikunstnik.Neelavad värvi vähendada tilkuva ja kuidas vabastada, kui vajutatakse.Väike plastmassist tükk sponge pea on raske painutada ja murda.Suurepärane kasutada igat tüüpi levib, värvimistööd, värvi eemaldaja, lakid, polüuretaan-viimistlusega, interjöör, eksterjöör, touch ups, kunst, käsitöö.Korter Paindlik Sponge Kant-otstega Harja Komplekt koos Puidust Käepidemed on must-olla, et creat laste maali hobi Värvi spoonge harja komplekt on valmistatud lisatasu materjali jaoks suurepärane imendumine ja jaotumine värvi meediatest.Saad värvida erinevaid mustreid pinnale, selle tööriistaga.See on kasulik prop arendada laste huvi joonistamise ja koolituse oma manipuleeriv võime.Selline praktiline ja naljakas tööriist väärivad oma lapsed " kasuks.Suurus: Umbes. 17 * 17 * 2cm/ 6.69 * 6.69 * 0.79 tolline (L*W*H).Väike käsn auk parema värvi imendumist.Vastupidav ja tugev.Lehtpuu käepidemed on kerge, vastupidav ja mugav hoida.Koonilised näpunäiteid sattumist pingeline aladel.Suur graffiti, mänguasjad lastele mängida kodus või koolis.Väga loominguline mänguasi seada oma lapsed, et parandada oma käed-võime ja kujutlusvõimet võimsust.HOIATUS: kui ohutust ei ole lastel alla 3-aastased.värv: Puidu värvi + must Materjal: Käsn + Puit.Pakendi Sisu: 5 * 1 tolline harjad 3 * 2 tolli harjad 1 * 3 tolli pintsel 1 * 4 cm harja Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.