Mini Joonestuslaud Joonestuslaud Lapsed Lahtiselt Seljakott Võtmehoidja Klamber Joonis Lauad, Kustutatavad Doodle Eskiis Ja Kirjalikult Pad

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

12 PACK - See komplekt sisaldab 12 mini joonis tabletti 4 erinevat värvi: sinine, roheline, lilla ja punane.Seal on 3 lauad iga värv.Iga juhatuse meetmed 3.25 x 4 tolli ja on eraldi pakendatud, mistõttu on ideaalne lapsed mängida.

LOOMINGULISE ÕPPE - Suurendada oma loovust ja parandada kontsentratsiooni nende lõbus mini joonistamise vahendeid.Lapsed saavad harjutada olulisi oskusi, nagu joonistamine, kirjutamine ja matemaatika.mida sa ootad?Saada loominguline ja lõbus!

Võtmehoidjad - Võtmehoidjad on suurepärane võimalus lisada natuke stiili oma seljakoti.Klipp kustutatavad doodle sketchbook lahtiselt oma seljakott ja võtta seda koos teiega kuhu minna.See tähendab, et saate joonistada ja kirjutada, aga sa tahad, olgu see koolis, matk, või lihtsalt poomise läbi koos sõpradega.

SUUR - Sünnipäeva Soosib Poisid ja Tüdrukud igas Vanuses, Klassiruumis soodustused ja Hüved, Klassiruumis Treasure Box Mänguasjad, Vaikne Stress Mänguasjad, Kooli -, Karnevali -, Auhinnad, Aasta Lõpus Õpilane Kingitused, Haridus-Pool Soosib 3-12 Aastat Vana, Lahtiselt Candy pakkimine filler

Mitmel otstarbel: Need värviline joonistus lauad saab kasutada joonistamiseks ja kirjutamiseks, mis võib parandada õppimisvõimet ja värvi tunnustamise, täiuslik, nagu sünnipäeva kingitus, puhkus kingitused, pool soosib, kirjutamise mäng, mänguasjad, Jõulud ladustamine stuffers, jne.

Värv:mitmevärviline

Materjal:plastik

Pakendi Sisu:

12 x drawing pad

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.