Luksuslik Meik Korraldajad Desktop Kosmeetiline Pintsel Storage Box Office Pen Case Make Up Pintslid Korraldaja Huulepulk Tühi-Tähi Omanik

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Omadused:

1. PS+ABS materjali: See meik harja hoidja on valmistatud kõrge kvaliteediga PS ja ABS, mis on praktiline, stabiilne ja vastupidav.

2. Disain: Regulaarne triibuga disain kastitaoline, poolaasta perspektiivis kasti keha, ilus ja vastupidav.Kullatud mööda suud, põhja tõstes, ei ole lihtne kanda ja tõsta.Suur avamine disain, lihtne kasutada.

3. Kasutamine: Seda on võimalik kasutada selleks, et salvestada desktop meik pintslid, kulmude pliiatsid, kammid kummut ja pliiatsid ja konditsioneer puldid elutuba.

Tähelepanu: Kuna erinevates arvutites ekraani värve erinevalt, värv tegeliku objekti puhul võib pisut erineda eespool pildid, aitäh mõistmise.

Värv: Roheline/Kollane/Valge

Materjal: PS+ABS

Suurus: 8.5*8.5*11.5 cm/3.3*3.3*4.5 aastal

Palun lubage 0.5-1 tolli vea tõttu, käsitsi mõõtmine.

Pakett sisaldab:

Meik harja storage box * 1tk

1) Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole. 2) Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number , konkreetset põhjust tagasi, ja oma tellimuse number . 3) Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates Tapamuusikakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada. 4) Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1) 8 kuud Tootja piiratud Garantii puudusega objektid (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii . 2)Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis , kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number .ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel Tapamuusikakool.ee!

JÄTA 5 TÄHTE TAGASISIDET, SAAD ALLAHINDLUST KUPONG!

1. Kui täpne oli toote kirjeldus?

Väga Täpne

2. Kuidas rahul oli teile müüja kommunikatsioon?

Väga Rahul

3. Kui kiiresti kas müüja laeva punkte?

Väga Kiire

K ui te olete rahul, et, palun tee 5-Tärni tagasisidet, et see on parem, kui saate jagada fotosid, et näidata meile üksikasjad tagasiside hinnang.Me anname teile sooduskuponge .Kui te ei ole rahul, et, palun võtke meiega ühendust 24 tunni jooksul , me oleme sinuga, kuni probleem lahendada .

• storag cosmet box korraldaja meik
  • Meik Korraldaja Tabel Korraldaja
  • meik harja korraldaja omanik Korraldaja box
  • toote korraldaja kasti mark-up