Beebi Voodi Seisab Rõngad Baby Lasteaed Beebi Tõmba Ring Mänguasja Kasutada Tõmba Vastsündinud Beebi jõutreeninguvarustus

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Kirjeldus

Baby lasteaed voodi rõngad võivad suurendada kooskõlastamist silmad ja käed, nägemis-ja nüansse motoorseid oskusi, et parandada laste paindlikkust.Võrevoodi alalise rõngas on lihtne kasutada ja kerge kaal, ja sobiva suurust on lihtne mõista, beebi, ja grip on mugav, mis kasutab beebi kõndides võime.

Omadused

-Värv:Roosa

-Materjal:PP

-Suurus:19.50X9.00X1.20cm/7.66X3.54X0.47in

- Valitud materjali, see võrevoodi tõmba ring võimalik turvaliselt ja püsivalt kasutada pikka aega.

- Tõmba need rõngad saab aidata oma last ehitada usaldust püsti ja kõndides, pakume teile suureks abiks.

- Õrnad värvid, teie lapsed " tähelepanu tuleb konks, olgu teie laps on värvi tunnetus nende varajases eas.

- Siledad ja ümardatud servad, oma poiss saab kasutada nende ohutu, ei pea muretsema haiget beebi käsi.

- See laps tõmba ring on lihtne kasutada, kerge ja saab teha, kui sa oled läbi või reisil.

4 x Tõmba Rõngad

• Feature1 beebi tõmba baar