2024 Lahtised Lehed Kalender Loominguline Cartoon Desktop Mini Kalender Õpilase Kuupäev Rekord Kalender Raamat Teenetemärgi Kaunistused Uus

• Trükkimise
  • Kategooria : Trükkimise

Toote Kirjeldus:

1. Toote nimetus: 2024 Loominguline Cartoon Desktop Mini Kalender

2. Toote suurus: 7x6.5x3.5cm/2.76x2.56x1.38inches

3. Toote stiilis: Kalender

4. Toode värv: valge

5. Materjal: paber

Toote omadused:

1. See laua kalender sobib praktikal õpilane või kontoris töölauad, et aidata kasutajatel salvestada kuupäevad ja korraldada sõiduplaanid.

2. Kaane kujundus väike laua kalender põhineb cartoon pilte, mis on täis lapselik huvi ning annab inimestele, lõdvestunud ja õnnelik tunne.

3. Kuupäeva osa selle väikese laua kalender on lihtne ja selge disain.Kasutajad saavad kergesti aru, kuupäeva ja nädal, mistõttu on lihtsam korraldada igapäevast elu ning tööd.

4. See väike laua kalender on väikesed ja lihtne kaasas kanda ja koht.See võib panna lauad, öökapid, kirjutuslauad jne.meelde kasutajad pöörata tähelepanu kuupäeva.See võib suurendada ka dekoratiivsed töölaua ja lisa soojust keskkond.ja lõbus.

5. See laua kalender algab September 23 ja lõpeb 24. detsembril.

Tähelepanu:

1.Nagu me kõik teame, eri arvutites näidata eri värvi, ja tegelik värvitoon võib olla veidi erinev järgmine pilt.

2.Tänu käsitsi mõõtmine, suurus võib olla viga, mitu sentimeetrit

Saadetis sisaldab:

1tk Kalender

Tänan tähelepanu eest, Me tagada meie toodete kvaliteeti.Have a nice day!

• Tüüp Kalendri Trükkimine