4/8Pcs Tühje Sõnu Flashcards Lihtne Stiil Memo Kaardid Õpilaste inglise keele Sõnad Mälukaardid Office Õpilased Koju Mälu Notepads

• Trükkimise
  • Kategooria : Trükkimise

Kirjeldus

See Tühi Flashcards Notepad on valmistatud lisatasu paber materjale.Võite kasutada seda tähele ja DIY oma plaani, salvestada oma teekonda ja kogemusi, või kirjutage sõna.Kaasaskantav disain ja sideaine rõngad, saate DIY eriline märkus pad ise.

Omadused

-Värv:Assortii Värv

-Materjal:Paber

-Suurus:7.00X4.00X3.00cm/2.75X1.57X1.18in

-Paberist materjalist, vastupidav ja kauakestev kasutada.Korter paber-ja mugavat, sujuvat kirjutamist.

-Tühi Flashcards Notepad võib aidata teil planeerida, järjestada, isikupärastada ja korraldada oma tööd.

-Klassikaline disain teeb selle suurepärane kingitus sõpradele, pere, klassikaaslaste ja teiste inimestega.

-Toode on peen töö, ning toode, mis sobib inimestele, kes tahavad edu saavutada, inglise kasutada pikka aega.

-Väga sobiv kirjalikult päevikud, sõnade kirjutamine, reisi-päevikud, loova kirjutamise ja lisamise ideid.

4 x Tühi Flashcards Notepads

• feature9 õpilased flashcards