Custom Mitte-kontakt RFID-kiip kaardi plastikust trükitud kaart

• Trükkimise
Custom Mitte-kontakt RFID-kiip kaardi plastikust trükitud kaart
  • Kategooria : Trükkimise

Toote Kirjeldus Materjal PVC / PET / ABS spetsifikatsioon 85.5*54(mm) töötemperatuur: -20~50(℃) Standardile DIN GB ISO JIS BA ANSI pealispind

Läikiv/Matt/Jäätunud Kohaldamise valdkonnas Äri -, panga -, transpordi -, shopping mall, restoran, klubi, juuksur, supermarket, parkimine, kool, juurdepääsu kontroll, jne.Custom made Võivad olla mustriline, suurus, kiip kohandamine transpordiliik kulleriga, merel või õhus Tarneaeg

10-15 päeva Tooted Näidata Kohaldamise valdkonnas Meie Firma Vastuvõtt Kontor

Shenzhen Xinrunhui Smart Card Piiratud loodi 2003. aastal, rohkem kui 15 aastat kogemusi, kes tegelevad RFID-elemendid, jälgimise ja turvalisus.Meie tooted tulevad laia peamised tooted on RFID kiipkaardid, NFC kaartide, Kontaktivaba KIIBI kaardid, metall kaardid, Anti-metal RFID silte/etikette, epoksüüd sildid, RFID-Inlay/kleeps/sildid, RFID wristbands -, süsteemi-ja lugejatele; ja muud plastist trükkimine visiitkaardid.Kõik need on täidetud tasumata protsessi kontrolli ja kvaliteedi tagamise, kättesaadav konkurentsivõimelise hinnaga.

Meie Sertifikaadid toote pakendi Suurus ja täismass 1000 tk/karbis, Suurus 30*10.5*24CM, 6,5 KG 2 000 tk/karbis, Suurus 30*20*24CM 13KG 3000 tk/karbis, Suurus 30*29*24CM, 21KG 4000 tk/karbis, Suurus 38*30*24CM, 28KG KKK K: Kui kaua ma võin saada hind?A: Me tavaliselt hinnapakkumise 24 tunni jooksul pärast me saada oma päring.Kui te olete väga kiiresti, et saada hind, palun helistage meile või vestlus võrgus nii, et me vastame aega.Q: millist tüüpi kiip peaks ma kasutan smart-kaarti?Ja Lisamaterjal?A:Me kasutame erinevaid kiip eri appliaction valdkonnas või nõudmisel.Kui te ei ole kindel, palun teavitada oma müügi oma projekti andmed.Nad annavad sulle parima lahenduse.K: Mis liiki andmeid on mul võimalik kodeerida iga kaardi/tag?A: seerianumbrid, URL/kodulehel, Teksti, et iga Sildi, nagu teie palve.Q: Kuidas ma saan proovi, et kontrollida funktsioon ja kvaliteet?A: Kui proovi ilma teie disain, see on tasuta.Kui teil on vaja proove oma disaini, saame tasuta valimi tasu.Kuid seda saab tagasi pärast oreder kinnitust, et kogus rohkem infot PAK.Q: Kui kaua ma võin oodata, et saada proovi?

A: Sest on olemas, proovi laos, proovi saab saata ka kohe välja.Proovi teiega disain, pärast proovi kulude paied ja kujunduse kinnitab teile, see on valmis saada läbi 5-7 päeva.Proovid saadetakse kulleriga ja tavaliselt saabuvad 3-15 päeva, sõltub vahemaast ja kullerteenus.

Te saate kasutada oma kuller konto või maksad kulleri tasu ette.

Q: Milliseid faile sa nõus trükkimine?A: Disain faile, näiteks AI, PDF, CoreDraw Q: kas sa projekteerimise meile?

A: Jah.Meie disain meeskond aitab teil oma ideid ja teha see muutub tõeseks.Saatke meile oma kõrge resolutsiooniga pilte, Logo ja tekst ja andke meile teada, kui soovite korraldada neid eelnõu.Saadame lõplik failid teie kinnitust.

Q: kuidas teostamise aeg masstootmine?

A: Mass toodang valmib 10-15 päeva.Ja transportimine võtab 2-15 päeva, sõltub kuller ajal.

K: Mida laevaliini?

A: Me toetame kõiki rahvusvahelisi Väljendada ja paki jälgimine.Ja meritsi ja õhuteed pidi nõudmisel.

Tellimuste koos Alibaba Kaubandus Tagamise Teenust, võite saada täielikku kaitset makse kaitse, toote kvaliteedi kaitse ja veo ajal kaitse

• Kohandatud toetust Kohandatud logo Graafiline kohandamine
  • Materjal PVC PET ABS