Roller Hockey Puck Väljas Tava Multifunktsionaalne Sõiduteele Jäähoki Pallid Street Hockey Puck Sport Pall Lapsed Täiskasvanud Asukoht

• Meeskond Sport
  • Kategooria : Meeskond Sport

Koos ABS ehitus-ja läbimõõt umbes 76 mm, see ratas loob tohutu hõõrdumist, mis aitab teil ja teie meeskond arendada stick-käsitsemise oskusi.Plus, oma laia rakenduste muuta see täiuslik mängijate kõikidel tasanditel.

Materjal: ABS

Toote suurus: umbes 7.6x2.5cm/2.99x0.98 cm

Bruto-kaal: 100g

Pakkeleht:

1* Põranda Hockey Puck

Erinevad valgustid ja ekraani seaded, toote värvus võib olla natuke erinev kui pildil.

Erinevad käsitsi mõõtmine, lubage 1-2cm suuruse vahe.

Vaata rohkem toote detailid

1.Hõõrdumisel Tasakaal: oma unikaalse 6-rullid dimpled muster, meie Jäähoki Litrid tagavad maksimaalse hõõrdumise vahel ratas ja hockey stick, mis võimaldab sujuva ja kiire liigu.See pilkupüüdev disain pakub ka täiustatud tasakaalu hoida ratas, kes liugleb rahulikult jääl.

2.Vastupidav Materjal: Valmistatud kõrge-tugevus ja tihe ABS materjali, need jäähoki litrid on selge, tekstuuri ja talub korduvat mõju, ilma pragude või mõrasid.

3.Parandada Oma Oskusi: Meie Jäähoki Litrid on mõeldud, et suurendada oma tulemuslikkust, aidates teil ja teie meeskonnal parandada stick käitlemis-ja top-käsitsemise oskusi, ning arendada enesekindlust.Lihtne kasutada, see office koolitus ratas sobib kõigi oskuste taset, alates algajatele spetsialistid.

4.Lihtne Transport: Kunagi uuesti kaaluda ette hoki varustus.Need jäähoki litrid on kerge ja kompaktne, mille paksus on kõigest 25mm, mistõttu neid on lihtne kaasas kanda ja lihtne paigaldada kotis.

5.Multi-Pinnad Koolitus: Tõsta oma mängu meie jäähoki litrid, mis toimivad sarnaselt määruse litrid erinevaid pindasid nagu asfalt, tenniseväljakud ja konkreetsed spordi valdkonnas.Valmistatud vastupidavast puidust, nad on ideaalne office treeningu kodus või meeskonna keskkondades, toas või õues.

• Mudeli Number jäähoki litrid