3-Grid Raha Raha Mündi Registreerida Paigalda Sahtel Asendamine Kassa Sahtli Säilitamise Register Plaadi Kasti Liigitada Pood

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

1.See lahter on kaks nii lihtne organisatsioon, raha, münte, või muid isiklikke esemeid. 2.moodsad ja mugavad, walletdesign, trahvi osavust, pangatähtede, müntide salastatud disain 3.ideaalne väiklane raha, vahendite, garaaž müük, koolide kohvikutes, käsitöö laadad, suve -, spordiürituste-ja väikeettevõtted. 4.Soovitatud kasutamine, kooli töötajate, sportlik, ladustamise kapid; kapid, mõeldud kasutamiseks ainult sisetingimustes. 5.Vastupidav ehitus. 6.Mitu laekaga plaate.Raha plaat sobib mündid, arved või kontroll värv:must Materjal:ABS suurus:24.6*24.4*3.5 cm Pakendi Sisu: 1*Raha Mündi Registreerida Paigalda Sahtel Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Mudeli Number raha sahtlis
  • Kasutamine Tühi-tähi