Väike Pill, Lõikur Kaasaskantav Pillid Splitter Korraldaja, Reisi-Ravim Korraldaja Ring, Ovaal Pillid Lõiketerad Kooli Töö

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Selle V-kuju pesa disain hoiab tabletid ohutu ja lihtne lõigata, ilma kriimustada oma sõrmi.Kerge ja lihtne teha, pikk kasutusiga.

Tehnilised andmed:

Nimi: Kaasaskantav pill splitter

Materjal: ABS+silikoon

Kaal: umbes 30g

Toote mõõdud: (ligik.)9*5*2.6 cm/3.54*1.97*1.02 tolli

Funktsioon: Ladustamine, lõikamine

Pakkeleht:

1tk*Pill splitte

Vaata rohkem toote detailid

1.Uuenduslik Pill Splitter: See pill splitter võimaldab lõigata väiksemateks annuste kergust.See sisaldab koguni panipaik hoida oma tabletid ohutu ja kättesaadav.Selle kompaktne ja kaasaskantav disain võimaldab teil võtta seda kus iganes sa vajad.

2.Mugavalt Kaasaskantav: Võta pill jagamine kuhugi see kergesti kaasaskantav tahvelarvuti lõikur.Kerge ja kompaktne, see teeb reisi-sõbralik kaaslane, mis tagab, et teie ravim rutiini ei saa katkestada.

3.Vältida Räpane Tableti Jagamine: V-kujuline pesa disain, see pill splitter hoiab tabletid on erineva suurusega kindlalt ja väldib libisemist tabletid lõikamise ajal.Kaasaskantav tablettide jaotur mugavaks hoiustamiseks ja levitamiseks.

4.Võimalik Tablett Lõikamine: tabletid on Kerge lõigata igas suuruses meie väike pill, splitter, mis pakub pehmest silikoonist tara, et mitte kriimustada sõrmede ja pikad roostevabast terasest lõikur.

5.Reisi-Peab-On: Valmistatud kandma vastupidavast ABS materjalist, see pill splitter on pestav, lõhnatu, ja kauakestev.Kaasas ka reisi pill abimees, et hoida oma pillid organiseeritud ja ohutu.

• Tüüp Kirjaalused & Konteinerid
  • Materjal Plast