Lapsed Teisaldatavad Korvpalli Hoop Teisaldatavad Korvpalli Koolitus Kohus Täispuhutav Pall Ja Pump Palli Mängud Koos Reguleeritava Kõrgusega

• Meeskond Sport
SKU#: t191444 Laos
  • Kategooria : Meeskond Sport

Julgustage oma lapse armastus spordi-meie vastupidav ja lihtne-to-koondada lapsed korvpalli hoop.Reguleeritav kõrgus ja stabiilne konstruktsioon tagab sobivuse pikka-aega kasutada.Parandada oma lapse nägemis-ja kuulmis-oskusi, samal ajal, kui nad on lõbus eesmärk kõvadele.

Tehnilised andmed:

Nimi: kids korvpalli hoop ja seista

Toote materjal: ABS

Kogukaal: ca 600 g

Toote Mõõdud:

Reguleeritav suurus kõrgus 49.5 CM-109CM/19.5 - 42.9 tolli

Pakkeleht:

1tk korvpalli hoop

1tk kohta täispuhutav korvpall

1tk pumba

Vaata rohkem toote detailid

1.Kõrgus Reguleeritav: See lastele korvpalli hoop ja seista pakub lõbus ja väljakutseid väljund arendada laste motoorseid oskusi.Reguleeritav kõrgus funktsioon 49.5 cm 109cm tagab sobivuse igas vanuses lastele.

2.Fitness ja Usalduse Korduva: Parem kirg korvpalli, seda lapsed hoop arendab oma motoorseid oskusi, parandab koordinatsiooni ning propageerib aktiivset elustiili.Parandada oma fitness, usaldust ja armastust sport.

3.Pikaajaline Vastupidavus: Meie lapsed korvpalli hoop ja alus on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, mis tagavad väga hea stabiilsuse ja tasakaalu, takistades tal ümbermineku ajal kasutada.Vastupidav materjal tagab, et see on ohutu pikaajaliseks kasutamiseks, mistõttu on ideaalne investeering oma lapse korvpalli reisi.

4.Muretu Set-Up: Meie lapsed korvpalli hoop ja alus on ehitatud tugeva terase struktuur veerus stabiilsus.Lihtne kokkupanek ja selged juhised, baas on mõeldud ringi jaoks suurema stabiilsuse ja kerge liikuvuse.

5.Puhkus Kingitus: Rõõmu oma lapse selle korvpalli hoop ja seista, et edendab meele vastuse ja mootor huvi.See mänguasi võib parandada ka nende visuaalse ja auditoorse tundlikkus, nende kasutamise koordineerimine ja paindlikkust, ning tee on suurepärane kingitus iga kord.Samuti sisaldab täispuhutav korvpalli ja pump lisatud lõbu.

• Tüüp PUISTU
  • Mudeli Number Lapsed Korvpalli Hoop Ja Seista Teisaldatavad Korvpalli Koolitus Hoop Komplekt