8 Pack Lukud Väike Tabalukk koos Võtmega Pagasi Jõusaal Kappi Luku Mini Värvikas Tabalukk Väljas Kooli Kodu

• Riistvara
  • Kategooria : Riistvara

Tahke materjal:keha kohvri lukk on valmistatud vasest, ohutu, vastupidav, kena korrosioonikindlus ja roostevaba, mis võimaldavad tabalukk on kasutusiga; Pealegi, välimine osa on kaetud kvaliteetse plastikust kest ilma burrs või okkad, mis saab, et see 't nullist oma käed ajal kasutada.Mini suurus: suurus iga metallist tabalukk meetmed 1.25 x 0.87 x 0.43 tolli, kompaktne ja lihtne kaasas kanda või kauplus, kena lukustamine; Väike tabalukud funktsioon on kokku 8 värvi, Must, punane, tumesinine, sinine, roheline, kollane, oranž, iga värv.Piisav kogus ja särav värv võib täita oma erinevaid vajadusi, ja sa ka saad jagada seda oma pere ja sõpradega.Laia kasutusvõimalust: kohver, lukud võtmetega, on essentials ja kool, kes saab rahva kohaldada reisi-lukk, ehted kasti lukk, pagasiruumi lukk, seljakoti lukk, mapp lukk, käru lukustada kappi lukustada, jõusaal lukk, päevik lukk, kapp, kalastustarbed karp ja muud asjad, mis peavad olema lukustatud.Ohutu ja klassikaline disain: iga sisestatud tabalukk funktsioone koos 2 tükki vastavad võtmed, mida saab parandada ohutust, kaitsta oma vääris esemed ja vältida kahju; Võti, lukk on klassikaline ja usaldusväärne, nii et teil ei ole vaja kirjutada, ja pidage meeles, parool, vähendades probleeme; Igaüks saab teha kindlaks, mis kuulub neile värvi lukk.Peen dekoratsioonid ja kingitused: mini metallist lukk on kena teenetemärkide või partei tarvikud , kontorid, või reisida, See ka saab rakendada, kui stiimul auhindu klassiruumis sobitamise mängud; See on isegi armas kingitused Jõulud 's päev, emadepäev, päeva-ja muude pühade ajal.Suurus: umbes 33x22mm Materjal:Plastik + Vask värv:Nagu on näidatud Pakendi Sisu: 8 x Väike Tabalukk Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valguses ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Mudeli Number väike tabalukk