Lab Circuit Komplektid Traat Tollivormistuse Konkurentsi DIY Teha Katse Käsitsi kokku pandud õppevara Dropship

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Omadused:

OOTDTY

Täiesti uus ja kvaliteetne

See traat tollivormistuse konkurentsi komplektid on tagatud, et uudishimu ja inspireerib armastus teaduse üliõpilastele.

Füüsilise circuit komplekte saab ka saagi kids tähelepanu, lihtne täita lapsed projekti vajadustele.

Füüsilise circuit eksperiment komplektid, saate avastada põnev maailm füüsika ja arendada oma probleemide lahendamise oskusi.

Füüsilise circuit komplektid on õpilastele ja harrastajatele kõige aegade, kes on huvitatud füüsika ja elektroonika.

See huvitav füüsilise circuit kits on mitte ainult võimalik parandada oma füüsika-õppe oskusi, kuid võib ka parandada oma käsi-on võime.

Tehnilised andmed:

Materjal: Plastik

Suurus: u 13x10.5x8cm/5.12x4.13x3.15 tolli

Toide: 2x AA Patareid (ei kuulu komplekti)

Pakett Sisaldab:

1x Füüsilise Circuit Komplektid

Patareid ei ole kaasas.

Palun lubage 1-3cm vigade tõttu käsitsi mõõtmine.

Kuna erinevus betweeen erinevate monitoridega,pic ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Teema FÜÜSIKA