Haige Koer Koera Naha Anatoomiline Mudel, Veterinaaria Loomaarst Anatoomia Ekraan Õpetamise, Teadus -

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

täiesti uus ja kvaliteetne

OOTDTY

Omadused:

Valmistatud mittetoksiline, keskkonnasõbralik, PVC materjalist, vastupidav ja kerge.

See mudel on suurendus 1000 haige koera naha anatoomia mudeleid, mis kajastavad koer sügelev nahk, juuste väljalangemine, kestendus ja ebatavaliste muutuste koera nahk

Ideaalne veterinaar-anatoomiline uuring, koolitus lahkamine, või lemmiklooma omanik haridus/tutvustamise kord.

Kasutada instruktorid, anatoomia pedagooge, veterinaar-üliõpilaste ja teiste loomade hügieeni spetsialistid.

Koera Naha Mudel ainult, muud tarvikud ei ole pildi lisada.

Materjal: PVC

Suurus: avaldaja.10x10cm/3.94x3.94in

Värv: Nagu pildid näidatud

Kogus: 1 Tk

Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

Pakendi Sisu:

1 x Koera Naha Mudel