1TK laboris alumiinium katseklaasi hammas kolorimeetriline toru hammas tsentrifugaal toru hammas kooli eksperiment.

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Laboris alumiinium katseklaas statiiv

Kasutatakse paigutamise ja kuivatamine katseklaasid; Katse vahendid, mida kasutatakse keemia-laborite

Alumiinium katseklaas statiiv

küsimustes, mis vajavad tähelepanu

1. Sest see on valmistatud alumiiniumist, vägivaldse kokkupõrke tuleks vältida, et vältida deformeerumist.

2. Palun eemale õli ja rasva laboris.

3. Ärge pange esemed kuumutatakse punane soojuse mõju katseklaasis hammas, et vältida katseklaas statiiv põlemise läbi.

4. Pestud katseklaasi peaks olema tagurpidi kohta katseklaasi hammas äravoolu katseklaasi nii kiiresti kui võimalik.

5. Hoida katseklaasi hammas puhastada, et vältida pestud katseklaasi saastumise.