Täieliku Kasutusega Tava Kit, Mikroskoopia Veresoonkonna Anastomosis Õmblusmaterjalid Tava Mudel Koolituse , Ei Ole Lihtne Murda

• Haridus-Seadmed Ja Tarvikud
SKU#: t292054 Laos
  • Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Toote mudel: Veresoonte anastomosis oskuste koolitus mudel.Suurus: toru pikkus on umbes 5mm läbimõõduga, umbes 8cm, ja seina paksus toru on ligikaudu 0,4 mm.Värv:Nagu on näidatud Materjal:kumm Pakendi Sisu: 1 x õmblusmaterjalid kit Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.