Imiku CPR Koolitus Mudel Laps Lämbumas Simulaator Seatud Hingamisteede Ummistus

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Omadused:

OOTDTY

See Imiku Lämbumisohu Mudel on must-on iga vanema või hooldaja!See täpselt imiteerib lapse hingamisteede obstruktsioon ja õpetab life-saving CPR tehnikat.

Valmistatud vastupidavast PVC materjalist, see mudel on projekteeritud taluma korduvat kasutamist ning pakkumaks koolituste stsenaariume.

Suurepärane lapsevanem, lapsehoidjad, päevahoiu pakkujate, ja igaüks, kes ravi imikutele.

Seda kasutada klassiruumis seade koolitada meditsiinitöötaja, või kodudes harjutada hädaolukorra lahendamise oskusi.

Oma realistlik funktsioonid ja lihtne-to-use disain, see Imiku Lämbumisohu Mudel on oluline töövahend kõigile, kes vastutab laste ohutuse.Märksõnad: imiku lämbumisohu, CPR koolitus -, meditsiini õpetamine abi.

Tehnilised andmed:

Materjal: PVC

Värv: Nagu Pildil

Pakendi Kaal: umbes.700g

Suurus: umbes.55x22cm/21.65x8.66in

(Rohkem Suurus Detail, Palun Vaata Pilti.)

Pakett Sisaldab:

1 Komplekt, Esimene Aidsi Mudel

Palun lubage 1-2cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.Palun veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• Teema Meditsiini
  • Tüüp Manikin