Reguleeritav Laua Serva Konks Gaming Headset Laua taga Riidepuu Õpilane Seljakott Ladustamise Riputamise Konks Punch-tasuta Home Office Korraldaja

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

1-5PC Reguleeritav Laua Serva Konks Gaming Headset Laua taga Riidepuu Seljakott Ladustamise Riputamise Konks Omanik Punch-tasuta Home Office Korraldaja

Omadused: 1. All laua seljakott riidepuu võtab reguleeritav klamber, mis sobib laua -, 1 5cm paksused, lähedal universaalne sobib kõige lauad. 2. Kasutada kvaliteetseid tiheneb materjal, tugevam kandevõime. 3. Lihtne paigaldada ja eemaldada.Kruvi klamber on lihtne eemaldada ja kinnitage.Enam konksu otsa takistab asju allakukkumist. 5. Salvestada erinevaid objekte, nagu seljakotid, schoolbags, veekeetjad, kõrvaklapid jne., kontori -, õppimis -, klassiruumi -, köögi -, ja rohkem kohti.

Kirjeldus: Suurus: nagu on näidatud Materjal: Alumiinium sulamist

Komplekti kuulub: 1tk * Reguleeritav Laua Serva Konks.

Märkus: Palun võimaldada 0.5-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• Brändi Nimi isfriday