Elektroonilise Lisaseadme Korraldaja Universal Travel Kaabel Korraldajad Kott Säilitamine Mugav Juhul Adapteri Juhe, Laadija, Kõrvaklapid

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Omadused:

1. Kellele: antud juhul on näha, ameti töötajate, kooli õpilased & reisijad, kes peavad poe & korraldada oma elektroonilised seadmed või kooli kirjatarvete tarvikud.

2. Väike-Elektroonika Tarvikud: See korpus on kompaktne ja kerge, mille mõõde: 11*19*5.5 cm, mille eesmärk on salvestada väikestest elektroonika ja tarvikud.

3. Kupeed Disain: See juhtum kott kaasas kupeed, mille eesmärk on salvestada väikestest elektroonilisi vidinaid, nagu power bank, väline kõvaketas, mälukaart, juhtmed, kõrvaklapid, pistik adapter, ka hea kids'/õpilased stationeries, nagu sulepea -, pliiatsi, markeri, gel pen & kustutaja.

4. Veekindel Materjal: Välimine materjal on valmistatud Jacquard fabric, splash proof, võib takistada teie essentials märgumise.

5. Kangas Veavad kaelapaela kinnitamine: See kott kaasas kaelapaela kinnitamine, päris mugav kaasas kanda üksi või kolikambrisse kott/seljakott.

See paks ja vastupidav elektroonika korraldaja kott on mõeldud lukuga võrktaskud erineva suurusega, pakkudes suurt paindlikkust korraldamiseks elektroonika põhialused.

Tehnilised andmed:

Materjal: Jacquard fabric

Suurus: 11*19*5.5 cm

Kuju: horisontaalne square tüüp

Rakendatavus: power bank, mälukaart, juhtmed, kõrvaklapid

Komplekti Kuulub:

1 * Ladustamise Mugav Juhul

Märkused:

1. Palun lubage 0-1 tolli vea tõttu, käsitsi mõõtmine.Täname oma arusaamist.

2. Monitorid kalibreerimata sama, punkt värv kuvatakse fotosid võib näidates veidi erinev tegelik eesmärk.

• Kohaldatavus power bank, Mälukaart, Kaablid, Kõrvaklapid
  • suurus 11*19*5.5cm