Raamatu Lugemine Omanik Nonslip Sülearvuti Notebook Stand Puidust Laua Volditud Toetada Mount eest Magamistuba Kooli Asukoht

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Materjal: Selle raamatu lugemine omanik on valmistatud puidust, mis on vastupidav, tugev ja võib kasutada pikka aega.

Nonslip: raamat alus on mõeldud anti-skid, mida saab hoida raamat omanikule ülejäänud stabiilselt.

Lihtne kasutada: See raamat toetust saab kokku nii, et võib olla salvestatud sahtel, kui seda ei kasutata.

Lai kasutusala: See alus omanik on laialdaselt kohaldatav, mis sobib raamat, sülearvuti, tahvelarvuti ja sülearvuti.

Sobivus juhtudel: raamat toetust võib kasutada paljudel puhkudel, näiteks kodu, laste tuba, kantselei ja kooli.

Materjal: Puit.

Võib olla mõni värvi moonutused, mis on tingitud erinevatest arvuti resolutsioonid.

Seal võib olla väike viga, mis on tingitud erinevatest käsi lõpuni.

Pakett Sisaldab:

1 Tükk Raamatu Omanik.