Silt Varruka Nimi Tag Omanik ID Omanikule kaelapaela kinnitamine Kaasaskantav Kaardi Omanik kontoritarvete

• Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Kirjeldus

ID-Kaardi Omanikule kaelapaela kinnitamine.Valmistatud valitud materjali, mis on õppe-ja vastupidav, see on hea, hoia oma igasuguseid kaarte.Seda saab teha ja riputada oma koti kõikjal.See on multi-funktsionaalne, mida saab kasutada nii omaniku ja kaardi jaoks.Meie identiteedi kaelapaela kinnitamine on valmistatud paks, polüester kõigi jaoks-päev mugavus.

Omadused

-Värv:Must

-Materjal:PU , alumiinium, PVC , polüester

-Suurus:12.00X7.50X0.80cm/4.72X2.95X0.31in

-Siis on hea kasutada kogemus, sest peen töö see toode.

-See on väike suurus, kerge kaal, lihtne kasutada ja kanda, ja mida saab kergesti panna kotti.

-Saab kasutada nii praktilisi kingitus oma sõpru, nad on väga õnnelikud.

-Pääsme Omanik sobib ID-kaardid, tööd kaartide, õpilaspilet, nimi, krediitkaardid, näitus kaardid, bus pass, hotelli võtmekaardid ja cruise kaardid jne.

-Vastupidavast materjalist, kulumiskindel ja vastupidav, see ei ole lihtne deformeeruda ja murda.

1 x Kaardi Omanikule kaelapaela kinnitamine

• feature9 kaardi kate õpilane