12tk Pliiats Juhtudel Pastapliiats Kinke Multi-Use Pliiatsi Hoidmine Juhtudel Tühi Ühe Pliiatsi Kingitus Juhtudel

• Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Kirjeldus

Pliiatsi Puhul on stiilne ja minimalistlik disain, mis võimaldab teil kergesti näha sisu sees.Peen töötlus tagab sujuva ja mugava haarde ilma teravate servade.See plastikust pastapliiats juhul on ideaalne pakendi kingitused ja saab kasutada nii elegantses kinkekarbis oma lähedastele, sõpradele, lastele ja üliõpilastele.

Omadused

-Värv:Punane

-Materjal:Plastik

-Mõõdud:15.60X2.50X2.50cm/6.13X0.98X0.98in

-Pliiatsi puhul on projekteeritud kompaktne ja stiilne disain, mis muudab ta visuaalselt.

-See lisab puudutus elegants tahes tööruumi või kingitus esitlus, mistõttu see on ideaalne valik tutvustada ajama.

-See pliiats juhul on võimalik hoida erinevaid pliiatsid, sealhulgas pliiatsid, täitesulepead, pastapliiatsid, allkiri ja pliiatsid.

-Selle kaasaskantav ja kerge disain muudab selle mugav kaasas kanda kotis või koht laual, mis tagab lihtsa ligipääsu pliiatsid on alati vaja.

-See pliiats juhul sobib paljude üksikisikute, sealhulgas üliõpilaste, professionaalide ja pastapliiats, harrastajatele, mistõttu see on ideaalne kingitus valik.

12 x Tühi Pliiats Juhtudel

• feature9 pliiats kastid