• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Kirjeldus

See on etnilise stiili pliiats .See hoiab kõik teie pliiatsid sisaldas.Siis on rohkem motivatsiooni, et panna neid seda ja nad ei ole lihtsalt saada dumpinguhinnaga sahtlis.See roll up korraldajad on vastupidav ja hästi tehtud ja väga atraktiivse välimusega.Kui see on rullitud, muutub see ideaalne suurus haarata ja toss oma kotti, kui minna.

Omadused

- Värv: Nagu pildil näidatud.

- Materjal: Puuvill.

- Suurus: 75x20cm; trossi pikkus: 56cm.

- Rulli disain muudab lihtne, kerge ja kaasaskantav.Mugav saada pliiatsi, ja neid kaitsta langeb ja puruneb.

- ladustamiseks tarnete ja sobib õpilasele, lapsed, kirjanikud, maaler, kunstnik ka täiuslik, et olla suurepärane kingitus valik.

- MÄRKUSED: Pliiatsid ei kuulu.

- See roll up korraldajad on vastupidav ja hästi tehtud ja väga atraktiivse välimusega.Kui see on rullitud, muutub see ideaalne suurus haarata ja toss oma kotti, kui minna.

- See hoiab kõik teie pliiatsid sisaldas.Siis on rohkem motivatsiooni

pane neile seda ja nad ei ole lihtsalt saada dumpinguhinnaga sahtlis.

1 x 72 Slots penaali Rulli Korraldajad Pestav Pliiats Kotti Pliiatsid Storage Pouch Omanik Etnilise Stiili Teehöövlid Tüdrukud Maali

• Feature5 pliiats wrap juhul
  • Feature3 pliiats wrap rulli juhul