Kirjalikult Kolme Avaga Naljakas Korras Kaasaskantav Kontor Sündmuskohal Fikseeritud Praktiline Laud Uudsus Õpilane Kooli Pliiatsi Omanik Pliiats

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

【Kasutada Lihtsalt】Meie pen seista uhke kolm auku, mille läbimõõt ulatub kergesti sobiks eri kirjutamise riistad.Hoia oma laua segadusega-free ja on oma sulepead, pliiatsid ja markerid jooksul arm on jõuda.

【Laialdaselt】See pen stand on mõeldud, et mahutada mitmesuguseid kirjalikult vahendeid, alates sulepead ja pliiatsid, et sm.Hoida oma töölaud puhas ja korras kodus, ettevõttes või koolis, kus see on mitmekülgne tööriist.

【Suurepärane Vastupidavus】Meie pen stand on ehitatud viimase, taluma külmavärinad igapäevast kasutamist, säilitades samal ajal oma vormi ja kasutatavus.Oma tugeva konstruktsiooniga ja 3D-trükitud disain teeb see a-kauakestev ja kunstiline element iga tööjaam.

【Peen Kaunistused】Meie peenelt meisterdatud pen sStand on praktiline abimees jaoks sulepead ja pliiatsid, koos eelis olla täiuslik kodu decor aktsent.Tema kaunilt meisterdatud disain lisab puudutus pöörduda mistahes laua-või riiul.

【Ideaalne Kingitus】Lisada puudutus whimsy, et oma laua seda unikaalset pen seista.Tema lõbus kontseptsiooni ja disaini inspireerib oma loovust ja toovad rõõmu oma tööst.See on kena kingitus oma lähedastele, kellel meeldib kirjutada, joonistada, või käsitöö.

Materjal: plastik

Värv: valge, punane

Suurus(cm.): (L x W)10.3 x 6.2 cm 4.06 x 2.44 tolli

Komplekti Kuulub:

1 Tk x Pliiatsi Hoidja

1.Tänu valgust ja ekraani vahe, elemendi värv võib veidi erineda pilte.

2.Palun lubage 1-2 cm erinevuste tõttu käsitsi mõõtmine.

K1: kas toode On täiesti uus?

A1: Toode on 100% brand new

Q2: Minu saadetis on vigastatud või kui sisu on puudu.Mida ma saan teha?

A2: Palun saatke kahju aruande meiega,Me ei hüvita teie kaotusi.

3. küsimus: Kelle poole peaksin pöörduma, kui ma ei ole saanud minu saatmise?

A3: kui sa ikka ei saada kaupa pls võtke meiega ühendust aitab.

4. küsimus: Kas toetada dropshipping ja hulgi?

A4: toetada ,siis Palun võtke meiega rohkem üksikasju.

5. küsimus: Kuidas ma saan rohkem pakkumisi / allahindlusi?

A5: Palun võtke meiega ühendust niipea kui võimalik

• Stiil Modern Stiil