20/25pcs Lapp Kirjutusvahendid, Kott Pen Kaitsva Pingutusnöör, Varruka Pen Kirjatarvete Ladustamise Kott Õpilane Kingitus Home Office Kooli

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Kirjeldus

See on pliiats Pingutusnöör kingikoti, ladustamiseks sünnipäev, aastapäev, Jõulud, isadepäev kingitus lähedastele või sõpradele.Te võite hoida seda kodus, kontoris või teie käekott nagu teil on vaja.

Lihtne paigalda ja eemaldada pliiats, kuid ikka hoidke neid paika kõvasti kinni.Teha täiuslik täiendus mis tahes kirjalikult tööriistu vaja.

Featuresa

- Värv: Must, Punane, Kohvi, Sinine ja Roosa.

- Materjal: Flanell.

- Suurus: 17.5x3.5x0.2cm.

- Meie pingutusnöör pen kott on valmistatud Lapp, saate nautida sellist mugav kasutada kogemusi, mida see käsi tunne.

- See on kingitus pen puhul, sünnipäev, aastapäev, Jõulud, isadepäev kingitus lähedastele või sõpradele.

- Te võite hoida seda kodus, kontoris või teie käekott nagu teil on vaja.

- See pen kott pingutusnöör disain on väga mugav kasutada, mida saab vältida oma pliiats välja, kott ja annavad hea koht oma pliiats

- Kasulik kirjatarvete kui kooli või kontoritarbed.Sobib õpilastele, ametnike kasutada.

- Teha täiuslik täiendus mis tahes kirjalikult tööriistu vaja.

- Pingutusnöör pen kott on kerge, nii et see on lihtne teha.

- Mida sa saada: te saate 25 tk pen kott, suur kogus, mis võib täita oma erinevaid vajadusi.

20 x Pen kott

• feature7 Pliiatsi Ladustamise Kott