Lihtne kirka läbipaistva pliiatsi omanik õpilane desktop organisatsiooni office ladustamise meik uuringu asjade korraldaja pen B6R8

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Värv nagu pildil

Materjal: Plastik

Suurus:10.5*7,5 cm/4.13*2.95 aastal

1. Kaasaegne Disain: lihtne ja kaasaegne disain ning see ring pliiatsi hoidja on ideaalne tahes tööruumi, kas see on teie kodu või kontorit.

2. Selge ja kirka: selge ja kirka pliiatsi omanik annab see ainulaadne ja stiilne välimus samas võimaldab teil näha oma pastakas ja pliiats.

3.Vastupidav Materjal: Valmistatud kvaliteetsest, vastupidav plastist, see pliiatsi hoidja on üles ehitatud, et kesta ja vastu pidada igapäevase kulumise eest.

4.Avar: suured pliiatsi hoidja pakub piisavalt ruumi, et salvestada kõik oma kirjutamise riistad, samuti muud väikesed esemed nagu paperclips ja märkmete.

5. Mitmekülgne: mitmekülgne disain selle pliiatsi omanik muudab ta ideaalseks kasutada erinevaid seadeid, sealhulgas kodus, kontoris või klassiruumis.See võib talletada ka make-up pintslid, käsitöö tarvikud ja muud väikesed esemed.

See toode sisaldab

1 tk Pliiatsi Hoidja

Tänan tähelepanu eest, Me tagada meie toodete kvaliteeti.Kui teil on vaja rohkem see kirje ,võite meiega ühendust võtta.me anname teile meie parim hind.Jäta oma sõnum!