Spaatliga Nuga Komplekt Noad, Puit Käepide Roostevabast Terasest Segamine Kaabits Õli, Akrüül Maali 7x

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Omadused:

Kvaliteetne konstruktsioon: Roostevaba teras ja kvaliteedi puidust käepide.Hästi kinnitatud , käepide mõeldud viimase, saab painutada erinevatesse kraadi ja ei ole kerge rooste või roostetama.

Laialdast kasutamist: nende segamine värvimine skreeperid, nad sobivad levib, pehmendus, segamine, pre-segamine värvi ja rohkem, on teie praktiline assistendid, kui te maal, nad sobivad ka kunstnikud, käsitöö harrastajad, kunsti õpilased ja kunstiõpetajad.

Soft grip: Meie maali noad on mõeldud mugav käepide, lihtne hoida pehme sile pind; kaardus kuju mahub kena oma käsi.

Lihtne puhastada ja teha: Lihtsalt pühi ära liigne värvi pärast kasutamist, lihtne puhastada poolt soe vesi, õli, värvi noad on ka mobiilselt teil teha väljas või kunstikool, kaasa palju mugavust, võitis'for t toota palju koormust.

7 Eri suuruses: suur nuga võid sa teha tööd efektiivsemalt ning väikesed noad töötab hästi, kes tegelevad detail valdkondades, 7 suurus kombinatsioon aitab teil lõpetada oma kunsti töö.

Tehnilised andmed:

Materjal: Puit Käepide + Metallist

Kogus: 7 Tk

Pakett Sisaldab:

7-osaline Komplekt, Maali Kaabits Noad

1.Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise, veenduge, et te ei pahanda enne tellite.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

3. Palun vaadake pilti üksikasjalikud suuruse.

• Brändi Nimi hea