Laste Hõõguv Kiirus jättes Vahele Köis Lapsed LED Helendav Hüpped Juhe Siseruumides Väljas Fitness Tool

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

See LED jättes vahele köis võib kuma värviline valgus, valguse värvi on lihtne köita lapse tähelepanu.

Sobib lastele kasutada, see võib aidata parandada lapsed keha tugevust ja vastupidavust.

Sobib kasutamiseks paljudes kohtades kasutada, nagu kodu, kool, park, mänguväljak jne.

Peamiselt valmistatud tugevast plastikust, jumping köis on kauakestev ja ei ole lihtne crack.

Väike ja kerge, võite teha seda lihtsalt kui välja minna.Seda on ka lihtne säilitada.

Materjal: Plastik

Värv: Näitab, kui pildil.

Suurused: pikkus: 2.77 m.(käepide)

Patarei: 3x Nupp aku.(Sisseehitatud)

Seal võiks olla natuke värvi moonutused, mis on tingitud erinevatest arvuti resolutsioonid.

Võib esineda väike vigade tõttu erinevaid käsitsi mõõtmine.

Komplekti kuulub:

1x Vahele köis.(Aku sisseehitatud)

• Osakonna Nimetus Laps
  • Pikkus 2.8 m (Personal)
  • Koolitus Sait Vöökoht, käed, Jalad, Muud, Suu, Omanik
  • Tüüp sport Cadio Koolitus