Hingamine Kasutada Seadme Kopsud Reguleeritav Vastupanu Hingamisteede Lihaste Treener Tugevus Kopsu maht Expander

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Omadused:

OOTDTY

Tugevus koolitus hingamisteede lihaseid, vähendab õhupuudus ja suurendab kopsu maht.

Väike ja kompaktne, saab teha koos teiega.

Peaaegu igaüks võib seda kasutada ilma kõrvaltoimeid.

Tugevdada oma hingamisteede lihaseid ja abs meie hingamine ja kopsu exerciser seade, lõpuks suurendada oma üldist etendused.

Reguleeritav vastupanu muudab lihtsaima ülesande raskemaks, ja on võimalik kasutada rohkem intensiivselt vastavalt oma vajadustele.

Tehnilised andmed:

Materjal:Silikoon

Värv:Must,Valge

Suurus:Umbes.5cm/1.97"x10cm/3.94"

Pakett Sisaldab:

1x Hingamine Exerciser

Palun lubage 1mm vigade tõttu käsitsi mõõtmine.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• suurus Approx.5cm/1.97''x10cm/3.94''
  • Koolitus Sait Muud