Ab Masin, ABS Stimulaator Kõhu Tooner Vöö, Lihaste Tooner Ab imitaator

• Kategooria : Fitness & Body Building

Mis on elektrooniline lihaste stimulaator?Elektrooniline lihaste stimulatsioon treenib lihaseid nii, et traditsiooniline harjutus ei suuda saavutada.Ta saadab elektrooniliste impulsside oma mootor närvid toota lihaste kokkutõmbed.Kui elektriline lihaste stimulatsioon lisatakse teie koolituse, see võib aidata teil suurendada lihaste kasutamise neelavad suurema osa lihaskiud.võib aidata teil parandada koolituse tõhusust ja seega suurendada fitness tulemusi.

Miks on hea teie jaoks?Lihaste elektrilise stimulatsiooni abil võib mitte ainult parandada ning soodustada lihaste jõudlust, vaid ka leevendada valu, mida põhjustab lihaste valulikkus on põhjustatud kasutamise või normaalne pere on tööst.

Kui kaua läheb aega, et näha tulemusi?Umbes kaks kuni neli nädalat.Suunatud keha osa on tunne, nagu järelevaataja või jõuline treening, kuid tulemused ei ole kohe märgatav.Pärast viimast treeningut, saad alustada näha mõju umbes kaks kuni neli nädalat, tavaliselt jõudes umbes kuus nädalat peale viimast trenni.

[Mugav kanda] Ehitatud geel pad, ei põle, ei ole naha ärritust.Sa saad teha seda igal pool, nagu näiteks koolitus, värske õhk on päikesepaisteline päeva, või kasutada seda mugavalt kodus.

Miks valida Ab stimulatsiooni bänd?Me kasutame meie kõrge jõudlusega süsteemi kujundada oma keha vaid 20 minutit nädalas.On erinevaid viise ja osatähtsus, mida saab kasutada, et suurendada lihaste vastupidavust ja tugevust.Esimene alustama madala intensiivsusega warm-up režiim, ja seejärel valida soovitud režiimi ja tasemele kui sa oled sellega harjunud.

mõõdud: 118 x 17cm

Materjal: Komposiidid

värv: must

Pakendi Sisu:

1 x Ab stimulatsiooni bänd

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Koolitus Sait Talje & Kõhu Harjutus
  • Tüüp Spray-Värvi