Kangi Hoidmine Bracket Stiilne Tõstekang Display Rack Kangi Hoides Seista Kettlebell Hammas Tõstekang Riiul Jõusaal Tarvikud

• Fitness & Body Building
SKU#: t19395 Laos
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Kirjeldus

See raam mahutab erinevaid suuruse ja kaaluga dumbbells.See võib hlep teil saada neid palju, kiiresti ja säästes teie treeningu aega ja ruumi.

Omadused

tõstekang riiul hammas Kaasaskantav ja kerge,lihtne kaasas kanda. 100% ja.|Tõstekang Bracket See on lihtne konstruktsioon, aga väga praktiline kasutada.|Kangi Hoides Seista, See on väike ja ei ole istuvad koht,.|Tõstekang Korraldaja Loodud materjalist, vastupidav ja hoolikalt valmistatud.|Kaal Ladustamise Abimees Kaalu Sulgudes Omanikud Peen töö ja ilus välimus tagab selle populaarsus.

- Värv: Must

- Materjal: ABS