4 Pack Palli Korjaja Palli Retriiver Palli Korja Koolitus Abivahendid Putters Golf

• Kategooria : Sport Ja Meelelahutus

Raskeveokite Cup: Valmistatud pehme ja painduv kummist, see on elastne ja lihtne, et saada oma palli tagasi liiva püüniste, põõsad või muda.

Stabiilne Grip: tass mahub kergesti peale palli ja püüda seda kiirelt ja täpselt.Hoidke seda alati kindlalt ilma libistades ära või lõhenemist.

Vaeva säästa: See võib olla lihtsalt lisada lõppu oma kuulitõukaja grip.Enam painutada üle, et too oma palli.Tõhusalt kõrvaldada tagasi oma stressi ajal mänge.

Kaasaskantav Kanda: Kui grabber on kompaktne ja kerge.Lihtsalt viska see oma golfikott teha seda kõikjal.Fantastiline kingitus oma lähedastele või meessoost sõpradega oma erilist päeva.

Lihtne Kasutada: Pange tassi otsas kuulitõukaja sanga ja keerake seda paar pöördub tõmmake see pingule.Lükake cup peale palli haarata seda tihedalt.Oluline vahend golf lovers.

Värv: Must

Materjal: kumm

Pakendi Sisu:

4 x Palli Retriiver

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.