Palli Tees Golf Koolitus Tava Naljakas Golf Kingitused Golf Tees Purunematu Tava Golf Tees Puidust 6 Tk Koos Humoorikas

• Sport Ja Meelelahutus
  • Kategooria : Sport Ja Meelelahutus

"Lisada mõned huumorit oma mängu meie kõrge kvaliteediga naljakas golf tees komplekt.Oma unikaalne disain, saate alustada mängides, ilma muretsemata, et see võib kukkuda.Ideaalne Thanksgiving, Jõulud, või ükskõik millal sa tahad olla lõbus muidugi.Naudi rikas golfi tee kogemusi ja seda kasutada igal ajal.

Omadused:

Nimi: golfi tee

Kaal: ~70g

Toote mõõdud: (ligik.)7x1x1cm/2.76x0.39x0.39 tolli

Materjal: puit

Toodete Nimekiri

golfi tee set*1(6-tk )

Vaata rohkem toote detailid

1.Valitud Materjal: Anduma suurepärane golf kogemusi meie puidust golf tees valmistatud hoolikalt valitud vastupidav puit materjali.Vastupidav ja kvaliteetne, annavad nad järjepidev, sujuv kaadrid igal ajal.

2.Lihtne Kasutada: Featuring vastupidav ja tõi lõpuks, meie puidust golf tees pakkuda lihtne sisestamise maasse, tagades stabiilsuse ja usalduse mängides.

3.Meelelahutus Roheline: Lisada mõned lõbus oma golf mängu meie puidust golf tees komplekt.See tee seadistatud funktsioonid 6 lõbus golf seotud fraasid iga tee sind ja su sõpru häälega naerma.

4.Praktiline Kingitus: Need puidust golf tees on valmistatud naturaalsest puidust, mis on keskkonnasõbralik.Kas see sünnipäev, Thanksgiving, Jõulud või mõni muu eriline puhkus, need golf tees on suurepärane kingitus meestele ja naistele, kes armastavad golf.

5.Lihtne teha: Meie puidust golf tees on ideaalne golfimängijad õues.Nad on kerge, lihtne kaasas kanda, ja ei võta palju ruumi kotis.Meie tees, saate hõlpsasti teha oma mängu iga kursuse ja olema valmis mängima sekundit.

• Materjal Puit
  • Mudeli Number Golfi tee