M5TC 2tk Võrkpall Varrukad Randme Guard Võrkpall Küünarnuki Padjad Kulgeb Küünarvarre Siseküljel

• Ujumine Mütsid
  • Kategooria : Ujumine Mütsid

Omadused:

OOTDTY

Kogemus Mugavust ja Tuge: Meie võrkpalli käe varrukad on meisterdatud hingav ja kerge lõng, mis pakub mugavad ja parajad ja usaldusväärne küünarvarre ajal toetada mängud ja tavasid.

Mitmekülgne Erinevate Kasutajaid: Sobib nii lastele ja täiskasvanutele, meie arm varrukad on ideaalne võrkpalli harrastajatele kõikidel tasanditel.

Ideaalne Koolitus ja Võistlused: Kas see on kooli spordi-klubi tegevus, või võistleva sündmus, meie arm varrukad on mõeldud, et suurendada oma mänge, et kohus.

Usaldusväärne Käe Tugi: Mõeldud pöidla auk, meie käe varruka paindlikkust ja tagada turvalise sobivad, mis pakub meelerahu ajal intenses füüsiline tegevus.

Tõstame Oma Tulemuslikkuse: Mitte ainult võrkpall, meie arm varrukad saab kasutada ka erinevaid spordialasid ja tegevusi, pakkudes täiendavat tuge ja vähendab väsimust.

Tehnilised andmed:

Materjal: Polüamiid Lapi, Käsna, Silikoon

Värv: Must/Sinine

Stiilid

Täiskasvanute Suurus: umbes.28.5x12cm/11.22x4.72in

(Rohkem Suurus Detail, Palun Vaata Pilti.)

Pakett Sisaldab:

1 Paar Võrkpall Käe Varrukad

Palun lubage 1-2cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.Palun veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• CN Guangdong
  • Vanus Ülaltoodud 13