20Sheets Puuvill Akvarell Paber Lahtiselt Külma Vajutage Paberile Joonistus Paberil Watercolorist Õpilased Alguses Kunstnike

• Kunstitarbed
  • Kategooria : Kunstitarbed

Toote Kirjeldus:

Kui A3 Maali Paber korter tahes pinnale, mis võimaldab alates lehel lehele vaevata.

Me kasutame taaskasutatavad, happevaba ja pH-neutraalne, paberist, mis on ohutu kasutada ja ei muutu aja jooksul kollaseks.

Valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, mitte-mürgine.

Lihtne kaasas kanda ja kasutada.

Kooskõlas pliiatsid, tindid, värvipliiatsid, pastellid, jne.; Akvarell paberil võib saata need, kes nagu akrüül-maal, akvarell maal, sketching, jne.

1. Tänu käsitsi mõõtmine, lubage 0-2 cm vahe.

2. Erinevad disp ja erinevad tuled, pilti ei näita tegelikku värvi kirje.

Materjal: puidust tselluloosi

Suurus: A3

Kogus: 20pcs/set

Pakkeleht:

1*A3 Maali Raamatu (20 sheets, välja arvatud tarvikud muud pildid)

Vaata rohkem toote detailid

1.【Ilma Kortsu】võid kergesti rebida lehekülg täielikult mööda kerge rebend rida.Saate hõlpsasti teha oma tööd maha professionaalne sketching pardal ilma volte või kahju.

2.【Talub Mitmekordset Kustutamist】kõrge kvaliteediga a3 formaadis joonistuspaberit lehed talub mitu korda kustutamine kahjustamata paberi pinna (nr koorimine).

3.【Kõrge kvaliteediga Materjali】kvaliteetne tööstus-grade paber, tugev ja vastupidav, sobib kodu ja kooli projektid.Lihtne järgida eri tüüpi materjalist.

4.【Lihtne ja mugav】Seda saab kasutada kodus ja klassis.Paber on lihtne teha, ja paksenenud raamat ei ole lihtne olla kahjustatud.See sobib ka õpilaste kool.

5.【Kõrge Suutlikkus】Paber, millel on eriline tekstuur ja kõrge suutlikkus, ideaalne kasutamiseks pliiats, pastell, süsi, guašš, akvarell ja akrüül.

• Tüüp Maali Raamat