Märkmepaberi Hoidja Märkmete Koolist Koju Kaupluse Tarvikud Aitäh Õpetaja Kingitusi Õpilane Märkmete Dispenser

• Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

1. Märkmepaberi Hoidja on käsitsi värvitud ja maalitud ja annab primitiivne ja klassikaline tunne.See on vastupidav ja praktiline igapäevaelu.

2. See on tehtud puit materjalist.See on ehitatud viimase, õmblusteta integratsiooni tehnoloogia on tugev ja vastupidav, ei ole lihtne murda.

3. See sobib kõige märkmete, ja see ei võta liiga palju ruumi töö tabel, uuring tabel, või muud tabelid.

Materjal: puit

Suurus: umbes 12.7*10*1cm/5*3.9*0.3 aastal

Pakkeleht:

Märkmepaberi Hoidja*1

Märkus paber*1

Vaata rohkem toote detailid

1.Hea Viimistletud: märkmepaberi Hoidja on käsitsi värvitud ja maalitud ja annab primitiivne ja klassikaline tunne.See on vastupidav ja praktiline igapäevaelu, põles välimus loob mugav tekstuur.

2.Ei ole Lihtne Murda: Puitu kasutatakse, et teha sticky note omanikele.See on tugev, vastupidav ja raske murda, sest õmblusteta integratsiooni tehnoloogia.

3.Lihtsalt Veavad: Kleepuv Märkus Valdaja meetmed 12.7*10*1cm/5*3.9*0.3 aastal.See sobib kõige märkmete ja võtab vähe ruumi töö tabel, uuring tabel, või muud tabelid.

4.Suurepärane Kingitus: märkmepaberi Omanikud õpetajate meeste ja naiste värvi põhjal kohandatud nimi script.Need ka suuri päevahoiu õpetaja aitäh kingitused.

5.Üldiselt Kasutada: märkmepaberi Hoidja teeb läbimõeldud kingitus õpetajatele, et näidata neile, kuidas palju sa hoolid.Oma elegantne ja dekoratiivne välimus, seda saab kasutada ka kodu decor, ja see on isegi koguja väärtus.

• Funktsioon Teenetemärgi
  • Kohandatud No