Tasku-Raamat, Mini Kaasaskantav Väike Sülearvuti Väike Sülearvuti Märkused Ins Kõrge Ilu Retro Ameerika Stationery Office Student Tarvikud

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Toote Tutvustus:Sülearvuti *1

Toote Spetsifikatsioonid:

Materjal: Paber

Kaane suurus: 8*11cm

Paberi suurus: A7

Kaal: 105g

Number sees lehekülgi: 96

Värv: nagu näha

Toote omadused:

1. Väike ja kaasaskantav: See on väike ja kerge sülearvuti, mida on lihtne kaasas kanda taskus või kotis.Olgu see siis a-klassi kohtumine või reisi, jälgida inspiratsiooni ja olulist teavet.

2. Retro disain: Seda märkmikku kasutab retro disain, et anda inimestele nostalgiline esteetiline.

3. Kvaliteetseid materjale: sisemistel lehekülgedel sülearvuti on tehtud kõrge kvaliteediga paberile, sile ja paks, sobib kasutades erinevaid kirjalikult tööriistu.Paberi kvaliteedile ja tagab, et teie märgib, ei fade või tungida kirjutamise ajal.

4. Multi-funktsionaalne: See sülearvuti saab kasutada mitte ainult kirjalikult märgib, kodutöö ja planeerimise, vaid ka joonistus -, doodling ja lammutamine.Tema mitmekülgne disain vastab vajadustele eri inimrühmade kohta.

5. Suurepärane kingitus valik: Mitte ainult oma tarbeks, vaid ka suurepärane kingitus valik.Kas sõbrad, pere või töökaaslased, see peen sülearvuti näitab oma maitse ja hooldus.See on hea kingitus nii pühad ja sünnipäevad.

Toodete nimekiri

Märkmik *1

1. Tingitud erinevusi erinevate monitorid, palun pange tähele, et pilte ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

2. Tänu käsitsi mõõtmine, palun lubage 1-3cm vahe, täname oma arusaamist!