Päevik, Märkmik A5 PU Nahast Kate Horisontaalne Joon Sülearvuti Teataja 200 Lehekülge Notepads hoolikalt meisterdatud sülearvuti kirjutamine

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Päevik, Märkmik A5 PU Nahast Kate Horisontaalne Joon Sülearvuti Teataja 200 Lehekülge Notepads Hoolikalt Meisterdatud Sülearvuti Kirjutamine

Bullet Punkte: 1.Silmapaistev Kaitse: Kaitsta oma märkmeid suurepärane päevik sülearvuti kaas.Loodud spetsiaalne reljeef ja kõrge kvaliteediga paber, see kaitseb sees lehtede kulumist ning hoiab ära tindi verejooksu ja feathering.

2.Eye-Sõbralik Raamatus: meie päevik sülearvuti silma kaitse värviline paber, saad kirjutamise kogemus, mis on lihtsam silmad.Tasapinnaliselt, et vähendada kortsud ja nautida rinnapiimasarnane disain optimaalse mugavuse jooksul need laiendatud kirjutamise koolitused.

3.Veekindel ja Vastupidav: Armeeritud tugev traat ja kirjastus siduv, selle päeviku sülearvuti tõhusalt tagatised oma märkmed kulumist.Veekindel ja vastupidav PU nahast kate pakub lisatud kaitset voolab, mistõttu on ideaalne iga ilmaga.

4.Praktiline Kasutamine: Ideaalne jotting ette oma ideed ja mõtted, see päevik sülearvuti saab kasutada nagu travel teataja, nädalas või aastas planeerija, kolledži või kooli kursuse sülearvuti, retsept, teataja, ja palju muud.See on suurepärane vahend väljendada oma loovust ja dokumenteerimine oma seiklustest.

5.Suurepärane Kingitus: Esitab selle päeviku notebook, nagu on läbimõeldud kingitus oma lähedastele erilistel puhkudel nagu sünnipäevad, tähtpäevad, Halloween, ja Jõulud.Oma kvaliteetseid nahast kate ja sile kirjapaber muuta see ideaalne personaalse ja elegants.

See päevik sülearvuti planeerija on ideaalne kõikidele teie journaling peab!See sobib kõige sulepead, pliiatsid ja markerid.Võite panna ta 180 kraadi korter, mida on hõlbus kasutada.Plus, see kaitseb teie sülearvutit kulumist.See on suurepärane bullet journaling, reisi-journaling, ja nagu päevik nädala aastane planeerija.See on ka läbimõeldud kingitus sünnipäevad, tähtpäevad, Halloween, ja Jõulud.

Omadused:

Nimi: Sülearvuti