Simuleeritud Pea Meditsiiniline Mudel, Värviline Värviline Decor Kuju, Ornament Inimese Anatoomilise Desktop

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Kirjeldus

Kui otsite arsti anatoomiline mudel, usaldusväärne kvaliteet ja mõistlik hind, ma ütlen teile, et meie mudel on teie parim valik.Me vastu PVC materjalist, nii et saate hoida seda kaua aega.Vahepeal, ta omab värviline välimus disain.

Omadused

-Värv: Assortii värv

-Materjal: PVC

-Suurus: Umbes 13.50X10.00X8.50cm/5.31X3.93X3.34inch

- Iga paari luud ja kondid on maalitud ainulaadne hele värv quick identifitseerimise, kasutades kaarti.

- mudelid simuleerida luu struktuur, tekstuur, noncrispness, täpset silma pistikupesad ja sise-nina õõnsuste, muutes need suurepärane mudel skeletid üliõpilastele ja kunstnike seas.

Kooli õpetamise, õppimise, uurides kuva vahend ja töötoad ornament tarvikud.

- Valmistatud kvaliteetsest materjalist, stabiilne jõudlus ja pikk kasutusiga.

- Iga luud saab eemaldada või uuesti kokku.

1 x meditsiini anatoomiline mudel

• Feature5 Värvilised kolju