Neeru Anatoomia Mudel Koolitus Abi, Anatoomiline Neer Mudel Näitab, Et Kõhu Aordi, Kõhunäärme -, Kaksteistsõrmiksoole

• Haridus-Seadmed Ja Tarvikud
  • Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Omadused:

OOTDTY

Selle inimese neeru anatoomia mudel näitab, et põhiline anatoomilise detail neerude -, Kõhu Aordi, Kõhunäärme -, Kaksteistsõrmiksoole.

See anatoomiline neer mudel on elu suurus, sobib neeruhaiguste teadus-ja kliinilise seaded.Professionaalne anatoomia õpetamise esitlus mudel arsti loeng aruande, arsti amet.

Mille eesmärk on korrata ja näitavad reaalset anatoomilise struktuuri inimese neerude -, kõhu aordi, kõhunäärme -, kaksteistsõrmiksoole.Arenenud arvuti värvikas värvimine, eri värvid on eristada erinevaid seisukohti.

Valmistatud vastupidavast PVC materjalist, hea vastupidavus, korrosiooni-vastupidav, kerge ja on kõrge tugevuse, ei ole kerge kaduma ja deformeeruda.Mitte-haisev, ei ole mürgine, korduvkasutatavad.

Laialdaselt kasutatakse haiglas, arstid kontoris, anatoomia klassiruumis, arenenud õpilane ja arstid, laborid, kooli -, meditsiini-esitlus ja teaduse reaserch instituudid, hariduslikel eesmärkidel ainult.

Tehnilised andmed:

Materjal: PVC

Suurus: Umbes. 23x18x28cm/9.05x7.08x11.02in

Värv: Nagu Pildil Näidatud

Kaal: Umbes. 1000 g

Pakett Sisaldab:

1 Töö Realistlik Anatoomilise Neer Mudel

1.Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• Mudeli Number 270B5AC611836