laienenud mudeli mõistmiseks mao haigused inimese mao patoloogiate Anatoomia mudel

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Toote Taotluse

Kooli:- Image intuitiivne ja lihtne - Muuta õppetöö elavamaks

Haigla:- Arsti-patsiendi Kommunikatsiooni - Internid süvendada oma tunnetus

Laboris:- Meditsiiniliste uuringute ues - Alaliselt ladustada ja

Näitus:- Näitus teenetemärgi - Keskenduda üksikasju ja kvaliteet

Toote Paramenters

See mudel näitab, et ühise mao haiguste kliinilise tava hulka kuuluvad äge gastriit, krooniline gastriit, mao haavandid, kaksteistsõrmiksoole haavandid, gastroduodenal komposiit haavandid, mao-polüübid, mao-ja poolvääriskivid, healoomulised ja pahaloomulised kasvajad, mao, samuti mao limaskesta esiinluiskahdus, äge mao avanenud, pyloric obstruktsioon, jne.Tegelik fotod suurus komponendid.Keskkonnasõbralik, PVC-materjal on lõhnatu ja keskkonnasõbralik värvi on värvitud.Toote mõõdud: 16 * 11 * 5.5 cm, kaal: 350g.

Toote Pilt

Tootmisprotsess 1.Eco-sõbralik materjalid toode on valmistatud eco-sõbralik madal toksilisus ja ohutu kvaliteetset toorainet .

2.Kunagi ei haise lõhn plastist tooted on väga oluline näitaja, et mõõta oma keskkonna ja mõju ohutusele .Need, plastist tooted, mida teile ei suuda oma lõhn pikemas perspektiivis tuleb uneco-sõbralik ja isegi mürgine ,ohtlik. 3.Kunagi moonutamine Nough materjali, et tagada piisav paksus mudel pigem tugineda täiteaineid hoida kuju ,ta võib seista 40-60 centidegree temparature ja võita katse kõrge temparature sees konteiner ,kunagi deformatsioon. 4.Ei ole kerge katki võime seista rõhk on veel üks äärmiselt oluline näitaja.

5.Nr efusioon vedelik mõne kodumaise tootja sarnased tooted prowide odavaid esemeid ,kuid pärast aega sadestumise tooted oleks hakata tungida viskoosne õli-nagu vedel ja oleks küsimus talumatu halb lõhn .Selle tulemusena ,pärast märkimisväärse aja ,mille thining ja moonutab mudel ,see põhjustada toodet ei saa püsti seista. 6.Lihtne säilitada ja transportida 7.Kõrge kvaliteediga pilt Tüüpiline probleem &Selge pilt,eredad värvid.Kui pildi saata mulle nii selge ,et üksikasjad saavad olla selgesti näha.meie tooted on just sama ,eredad värvid, mida kasutatakse, et näidata variours anatoomiline struktuurid,maticulously tehtud.

Pakkimine &Saadetis

1.Soe teenus, proffesional vastuse.me anname teile parima valiku vastuse baasi pon meie 10 aastat rahvusvahelise ekspordi kogemus.

2.100% Otsene tehase, Me võiks teha alates tooraine lõpptoote, OEM &ODM on meie tugev külg.

3.Oleme spetsialiseerunud Õpetamise ja laboratoorsed seadmed tootmine, Vic-teadus on võitnud paljude klientide'trust ja toetust.

Seotud Toode

KKK

1.Kui kaua te võite täita, et tavaliselt?Tavaliselt võtame 3-15 päeva, et toota uusi slaide, mis on kõik, mis põhineb kvaliteedi esimene..

2.Milline on teie miinimum kogus?Meie PAK on 100 nagu ikka,hind on kõrgem, kui sa ainult et 1.

3.Kui kaua vedu võtta?Aeg sõltub sellest, kohaletoimetamise meetod.mis sõltub transpordi, peaaegu 3-7 tööpäeva. 4.Millised on transpordi?Tavaliselt saadame kauba õhu -, väike selleks on parim valida international express, nagu DHL,FEDEX,EMS,UPS,TNT,Aramex on parem lähis-ida jne.Suured tellimused on sobiv kohaletoimetamise meritsi.

5.Millised on maksetingimused ja maksmise meetodit saab nõustuda? 30% T/T eelnevalt lõppmakse enne sünnitust.T/T,Western union,Money gram,Master card,Tingdeposiidileping,Paypal jne.. 6.Kas te andke mulle proovid?Jah, kuid proovid peavad olema laetud, me tagasi proovi maksumus pärast teete kindel, et. 7.Sa saad teha OEM&ODM minu jaoks?Jah, me pakume OEM&ODM me saame teha special service slaidide andmed ja kast, võib teie logo, võib värvi, võivad erinevate kujundus,kõik on sinust.

8.Võite pakkuda muud tooted minuga?Pole probleemi,Meie peamised tooted on valmistatud slaidid, mikroskoobi klaas slaidid,coverslips, kütte mantlit,mikrotoomid,mikroskoop, tarvikud, bioloogiliste isendite, õpetamise mudeleid, eksperiment materjalidega. 9.OK, viimane,kas teil on pärast-müüki teenust?Meil on, ja me väga hästi ajal tellimise ajal on paljud kiiresti vastuse ja helistamine; meil on võimalik pakkuda 1 aasta pärast müüki teenust.Ja ärge võtke meiega ühendust, kui teil on mõni küsimus.

• Klient Õpilased/Õpetajad /Arstid
  • Vara Teenetemärgi, õppetöö