Jõulud Jänes Lumememm Cute Cartoon Clip Memo Pad Mitte-liim Loomade Muusikaline Raamat Märkused Writiing Padjad Tüdrukute Kingitus Kooli

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

1. Algne kujundus: armas mustrid Jõule lumememm ja jänes on hooajaline ja huvitav, mis vastavad kasutajate vajadustele, kellele meeldib originaalne isiksus.

2. Kvaliteetseid materjale: kvaliteetne paber on valitud, tint on lihtne kuivatada, ja kirjutamine on sile, nii et kasutajad saavad on parem kirjutamise kogemus.

3. Praktiline ja kaasaskantav: Väike suurus, disain, lihtne teha, on hea abimees meeles pidada, teha märkmeid, Mark.

4. Peen ja kordumatu: Sõltumatu pakendi kujundus, saab antud puhkus kingitused sõbrad, saab kasutada ka kogumik.

5. Rikas funktsioone: ta sisaldab erinevaid lehekülje kujunduse, nagu tühjad lehed ja rida lehti, mis suudab täita erinevaid dokumenteerimise nõuded.

Värv: punane, sinine, roheline

Mõõdud: 10 * 10cm, 8 * 8cm

Materjal: Paber

Pakend: 1tk

Tänu eri jälgida ja valguse mõju, tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv, kuvatakse pildid, Aitäh!

Palun lubage 1-2cm mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.

• Kaal Umbes 51g
  • Mudeli Number BLT02