Äri Nahast Sülearvuti Teataja Tegevuskava Vooderdatud Paberi Planeerija Notepadi Kirja Koolitarbed Reisi Kingitus Dropship

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

täiesti uus ja kvaliteetne

OOTDTY

Omadused:

Hoia oma unikaalseid kogemusi, mis on salvestatud koos vastupidav ja kvaliteetne paber.

Saab salvestada ja märkus.

Selge, trükkimine, pehme ja mugav touch tunne, mistõttu saate kirjutada ladusalt ja hästi.

See on suurepärane sülearvuti, saate teha igapäevase kava, muutes oma asjad korraldatud.

Suurepärane projektide kirjutamine nimekirjad, hoides märkused ja igapäevaseks kasutamiseks kodus, kontoris või koolis.

Salvesta oma väärtuslikku mõtteid, mälestusi ja kogemusi, seda märkmikku.

See on hea, üliõpilased, ärimehed, õpetajad, õppejõud, ja nii edasi.

Katte Materjal: Faux Nahast

Sisemine Leht Materjal: Paber

Suurus: umbes.22x14.8x2cm/8.66x5.83x0.79in

Vabatahtlik Värvid: Must, Pruun,Sinine, Roosa, Punane

Kogus: 1 Tk

Nr jaemüügi pakendis.

Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

Pakett Sisaldab:

1 Nahast Märkmik (teised tarvikud, mida pildil ei kuulu komplekti.)

• Brändi Nimi OOTDTY
  • Mudeli Number 781A5AC1103449